Vi ste ovdje
Naslovna > Sportom protiv droge

 

18. humanitarni malonogometni turnir Sportom protiv droge i ove godine obilježava kraj proljeća na sportskim terenima Hotela Sport i Izletišta Petek. Završnicu turnira proslaviti ćemo uz Craft Beer Fest – festival mini pivovara gdje ćete moći kušati piva poznatih domaćih craft pivovara – Zmajske, Nove runde, Varionice i Pivovare Medvedgrad te koncert grupe Belfast Food.

Kao i svake godine, i ove vas očekuje bogat sportski program, mnoštvo ekipa i popratnih turnira. Uživati ćete u utakmicama malog nogometa, rukometa na pijesku i teniskim mečevima uz tamburaše i bogate nagrade koje vas očekuju tijekom lipnja.

Raspored događanja:

28.5. – 15.6. – Glavni turnir Sportom protiv droge uz popratne turnire – ženski, veteranski, seniorski

8.6. – 10.6. – Prvenstvo Hrvatske u mininogometu

14.6. – 15.6. – Craft Beer Fest – od 17:00 sati

15.6. – Koncert Belfast Food – od 21:00 sat

15.6. – 17.6. – Prvenstvo Hrvatske u rukometu na pijesku

15.6. – 17.6. – Teniski turnir

23. – 24.6. – Dječji turnir (2007. godište i mlađi, 2009. godište i mlađi)

Top