Ženski i Veteranski turnir – raspored i skupine

SPORTOM PROTIV DROGE 2019 - ŽENSKA KONKURENCIJA  SKUPINA A - 5.6.2019. 1.MC PLUS 2.DUGO SELO  SKUPINA B 1.ŽMNK ZAGREB 041 2.CRNE MAMBE 3.METEORA PRODUKCIJA  SKUPINA A 5.6.2019. MC PLUS-DUGO SELO -- 11-0 SKUPINA B 7.6. ŽMNK ZAGREB 041 - CRNE MAMBE -- 4-0 SKUPINA B 12.6.2019. METEORA PRODUKCIJA - CRNE MAMBE SKUPINA B 12.6.2019. ŽMNK ZAGREB O41 - METEORA PRODUKCIJA SPORTOM PROTIV DROGE 2019-VETERANSKA

Raspored za utorak 11.6.2019.

IN COLOR- PNT CROATIA CB DONITEJ                                       11.6.2019    19.00h       veterani grupa B HOTEL SPORT-OTPISANI                                                              11.6.2019.   19.30h       veterani grupa C CVJEĆARNICA LAMPAŠI -  PNT CROATIA CB DONITEJ             11.6.2019    20.00h       veterani grupa B IN COLOR - CVJEĆARNICA LAMPAŠI                                           11.6.2019    20.30h       veterani grupa B CVJEĆARNICA LAMPAŠI –OLIMP DRIBLING EUROFERO          11.6.2019    21.00h       seniori grupa   D OLIMP DRIBLING EUROFERO –LOPOVI                                      11.6.2019   

Raspored utakmica dječjeg turnira – Limači

Dvije najbolje plasirane ekipe iz svake skupine prolaze dalje u četvrfinale. Dodjela nagrada u 19:00 sati.   SKUPINA A Naftaš Ivanić 1 Prigorje 2 Brcko Sloga SKUPINA B BŠK Brezovac 1 OŠ Sesvete Kloštar SKUPINA C Prigorje 1 Libertas BŠK Brezovac 2 SKUPINA D Čazma Hidrel Naftaš Ivanić 2   RASPORED 8:30 A A1 Naftaš Ivanić I : A4 Sloga 8:55 A A2 Prigorje II : A3 Brcko 9:20 B B1 BŠK Brezovac I : B3 Kloštar 9:45 C C1 Prigorje I : C3 BŠK Brezovac II 10:10 D D1 Čazma : D3 Naftaš Ivanić II 10:35 A A2 Prigorje II : A4 Sloga 11:00 B B1 BŠK Brezovac I : B2 OŠ Sesvete 11:25 A A1 Naftaš Ivanić I : A3 Brcko 11:50 C C1 Prigorje I : C2 Libertas 12:15 D D1 Čazma : D2 Hidrel 12:40 A A1 Naftaš Ivanić I : A2 Prigorje II 13:05 A A3 Brcko : A4 Sloga 13:30 B B2 OŠ

Raspored utakmica dječjeg turnira – Prstići

Dvije najbolje ekipe iz svake skupine prolaze dalje u četvrfinale. Dodjela nagrada u 18:30 sati.   SKUPINA A Naftaš Ivanić 1 Vrbovec S. Kraljevac 2011 SKUPINA B S. Kraljevac 1 OŠ Sesvete Trnski Nova Rača Brcko SKUPINA C Naftaš Ivanić 2 Moslavac Popovača Kloštar SKUPINA D Prigorje Žeravinec Petrinja S. Kraljevac 2   RASPORED 8:30 A A1 Naftaš Ivanić I : A4 Sloga Križ 8:50 A A2 Vrbovec : A3 S. Kraljevac 2011 9:10 B B1 S. Kraljevac I : B4 Brcko 9:30 B B2 OŠ Sesvete : B3 Trnski Nova Rača 9:50 C C1 Naftaš Ivanić II : C3 Kloštar 10:10 D D1 Prigorje Žerjavinec : D3 S. Kraljevac II 10:30 A A1 Naftaš Ivanić I : A3 S.

Ženski turnir – raspored i rezultati odigranih utakmica

SKUPINA A - 5.6.2019. 1. MC PLUS 2. DUGO SELO   SKUPINA B 1. ŽMNK ZAGREB 041 2. CRNE MAMBE 3. METEORA PRODUKCIJA   SKUPINA A - 5.6.2019. MC PLUS-DUGO SELO -- 11-0   SKUPINA B - 7.6.2019. ŽMNK ZAGREB 041 - CRNE MAMBE -- 20:45 SKUPINA B - 12.6.2019 METEORA PRODUKCIJA - CRNE MAMBE SKUPINA B - 12.6.2019 ŽMNK ZAGREB O41 - METEORA PRODUKCIJA

Raspored turnira – veterani

Skupina A 1. TRANSPORTI JOZIĆ 2. CB MRAV JAMNICA PROSPORT 3. BRAVARIJA MIHOCINEC Raspored CB MRAV JAMNICA PROSPORT - BRAVARIJA MIHOCINEC -- 7.6.2019. -- 21:10 BRAVARIJA MIHOCINEC - TRANSPORTI JOZIĆ -- 7.6.2019. -- 21:40 TRANSPORTI JOZIĆ - CB MRAV JAMNICA PROSPORT -- 7.6.2019. -- 22:10   Skupina B 1. CVJEĆARNICA LAMPAŠI 2. IN COLOR 3. PNT CROATIA CB DONITEJ Raspored CVJEĆARNICA LAMPAŠI - IN COLOR -- 1.6.2019. IN COLOR -

Raspored 2. dana turnira

A SKUPINA ŽENE 20:30 -- MC Plus - Dugo Selo C GRUPA MUŠKI 21:00 -- Frigo Plus - AP Volarić 21:30 -- Ivanić Do Mexika - AP Volarić 22:00 -- Ivanić Do Mexika - Frigo Plus

Rezultati 4.5.2019.

SKUPINA B Talegos Sisak - Germania -- 0:5 Hotel Sport 1 - Germania -- 8:1 Hotel Sport 1 - Talegos Sisak -- 5:0 SKUPINA E Veleučilište Vatroslav Ružička Vukovar - GS Trgovina -- 3:0 GS Trgovina - Pimont -- 0:4 Pimont - Veleučilište Vatroslav Ružička Vukovar -- 4:1 SKUPINA F Doberman - El Tropedero -- 9:0 Tigrovi -- Doberman -- 0:3 El

Skupine 19. turnira Sportom protiv droge

A grupa 1 AQUAINVEST 2 HOTEL SPORT 2 3 REKREATIVCI   6.6.2019 HOTEL SPORT 2- AQUAINVEST 21h 6.6.2019 AQUAINVEST- REKREATIVCI 21.30h 6.6.2019 HOTEL SPORT 2- REKREATIVCI 22h   B grupa 1 HOTEL SPORT 1 2 TALEGOS SISAK 3 GERMANIA   4.6.2019. TALEGOS SISAK-GERMANIA 19.30h 4.6.2019. HOTEL SPORT 1-GERMANIJA 20h 4.6.2019. HOTEL SPORT 1- TALEGOS SISAK 20.30.h   C grupa 1 FRIGO PLUS 2 IVANIĆ DO MEXICA 3 AP VOLARIĆ DRAGANEC   FRIGO PLUS-AP VOLARIĆ DRAGANEC IVANIĆ DO MEXICA-FRIGO PLUS AP VOLARIĆ DRAGANEC-IVANIĆ DO MEXICA   D grupa 1 OLIMP DRIBLING EUROFERO 2 CVJEĆARNICA LAMPAŠI AS NIKŠIĆ 3 LOPOVI   OLIMP DRIBLING EUROFERO-CVJEĆARNICA LAMPAŠI LOPOVI-OLIMP DRIBLING EUROFERO CVJEĆARNICA LAMPAŠI

Hotel Sport pobjednik predturnira 2019.

U petak, 31.5.2019., održane su utakmice drugog dana predturnira Sportom protiv droge. Pobjednik predturnira je momčad Hotela Sport koja je u finalu sa 1:0 pobjedila momčad GS Trgovina. Treće mjesto osvojila je momčad Hotel Sport 2 koja je nakon penala, sa rezultatom 3:1, svladala momčad Ivanić do Mexika. Najbolji igrač turnira bio