Raspored utakmica zadnjeg dana – 14.6.2019.

16.00-16.25 TREĆE MJESTO SREDNJOŠKOLCI  (OSVOJILA EKIPA BUŠAČI) 16.25-16.50 PRVO MJESTO SREDNJOŠKOLCI (OSVOJILA EKIPA 3N) 16.50.17.15 MIPEK-BRAVARIJA MIHOČINEC POLUFINALE VETERANI 17.15-17.40 CVJEĆARNICA LEAMI- CB SHARK TRANSPORTI JOZIĆ POLUFINALE VETERANI 17.40-18.05 TREĆE MJESTO VETERANI 18.05-18.30 METEORA PRODUKCIJA-DUGO SELO POLUFINALE ŽENE 18.30-19.00 HOTEL SPORT1-DOBERMAN POLUFINALE SENIORI 19.00-19.30 FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQUE-PIMONT POLUFINALE SENIORI 19.30-19.55 MC PLUS-ŽMNK ZAGREB 041 POLUFINALE ŽENE 19.55-20.20 TREĆE

Rezultati četvrtfinala – 13.6.2019.

REZULTATI ČETVRTAK 13.6.2019.   18.00 DOBERMAN-VELEUČILIŠTE LAVOSLAV RUŽIČKA VUKOVAR 2-0           1/8FINALA 18.30 PROFESORI VELEUČILIŠTE LAVOSLAV RUŽIČKA VUKOVAR-VETERANI NAFTAŠ IVANIĆ revijalna utakmica 2-2 19.00 DOBERMAN- IVGO GRAĐENJE ZURICH 1-1(p3-2) četvrtfinale seniori 19.30 BRAVARIJA MIHOCINEC-IN COLOR veterani četvrtfinale 20.00 METEORA PRODUKCIJA-ŽMNK ZAGREB 041 4-0 žene skupina B 20.30 TRANSPORTI JOZIĆ-PNT CROATIA CB DONITEJ 2-1 četvrtfinale veterani 21.00 CRNE MAMBE- METEORA

Raspored za četvrtak

18.00 DOBERMAN-VELEUČILIŠTE LAVOSLAV RUŽIČKA VUKOVAR osmina finala seniori 18.30 PROFESORI VELEUČILIŠTE LAVOSLAV RUŽIČKA VUKOVAR-VETERANI NAFTAŠ IVANIĆ revijalna utakmica 19.00 DOBERMAN/VELEUČILIŠTE LAVOSLAV RUŽIČKA VUKOVAR- IVGO GRAĐENJE ZURICH/METEORA PRODUKCIJA četvrtfinale seniori 19.30 BRAVARIJA MIHOCINEC-IN COLOR veterani četvrtfinale 20.00 METEORA PRODUKCIJA-ŽMNK ZAGREB 041 žene skupina 20.30 TRANSPORTI JOZIĆ-PNT CROATIA CB DONITEJ četvrtfinale veterani 21.00 CRNE MAMBE- METEORA PRODUKCIJA 21.30 HOTEL

Rezultati utakmica odigranih 12.6.2019.

19.00h AQVAINVEST-GERMANIJA osmina finala seniori 10-1 20.30h CVJEĆARNICA LEAMI-MIPEK veteran skupina D 6-2 21.00h RITZ KLUB-GORENZ TRANSPORTI seniori osminafinala 1-1(p3-2) 21.30h CVJEĆARNICA LEAMI-OTPISANI veterani četvrtfinala 4-0 22.00h IVGO GRAĐENJE ZURICH-METEORA PRODUKCIJA seniori osminafinala 3-2 22.30h MIPEK-HOTEL SPORT veterani četvrtfinala 3-2 23.00h FRIGO PLUS- A.N. CVJEĆARNICA LAMPAŠI seniori osminafinala 1-0 23.30h AP VOLARIĆ-OLIMP DRIBLING EUROFERO seniori osminafinala 0-4  

Pregled stanja u skupinama

A grupa Pobjeda Nerijeseno Poraz Zabijeni golovi Primljeni golovi Gol-razlika Bodovi 1 BRAVARIJA MIHOCINEC 1 0 1 4 2 2 3 2 T.JOZIĆ CB SHARK 1 0 1 4 3 1 3 3 CB MRAV JAMNICA PROSPORT 1 0 1 2 5 -3 3 Rezultati CB MRAV JAMNICA PROSPORT- BRAVARIJA MIHOCINEC 2-1 BRAVARIJA MIHOCINEC-TRANSPORTI JOZIĆ 3-0 T.JOZIĆ CB SHARK - CB MRAV JAMNICA PROSPORT 4-0 B grupa Pobjeda Nerijeseno Poraz Zabijeni golovi Primljeni golovi Gol-razlika Bodovi 1 PNT CROATIA CB DONITEJ 1 1 0 4 1 3 4 2 IN COLOR 0 2 0 1 1 0 2 3 A.N.CVJEĆARNICA LAMPAŠI 0 1 1 0 3 -3 1 Rezultati CVJEĆARNICA LAMPAŠI- IN COLOR 0-0 IN COLOR- PNT CROATIA CB DONITEJ 1-1 PNT CROATIA CB DONITEJ- CVJEĆARNICA LAMPAŠI

Raspored utakmica za srijedu i četvrtak

RASPORED ZA SRIJEDU 12.6.2019   19.00h AQVAINVEST-GERMANIJA osmina finala seniori 19.30h ili 23.30h AP VOLARIĆ-OLIMP DRIBLING EUROFERO seniori osminafinala 20.30h CVJEĆARNICA LEAMI-MIPEK veteran skupina D 21.00h RITZ KLUB-GORENZ TRANSPORTI seniori osminafinala 21.30h CVJEĆARNICA LEAMI-C 1li2(HOTEL SPORT-OTPISANI) veterani četvrtfinala 22.00h IVGO GRAĐENJE ZURICH-METEORA PRODUKCIJA seniori osminafinala 22.30h MIPEK-C 1ili2(HOTEL SPORT-OTPISANI) veterani četvrtfinala 23.00h FRIGO PLUS- A.N. CVJEĆARNICA LAMPAŠI seniori osminafinala   RASPORED

Rezultati odigranih utakmica – 11.6.2019.

18.30 h PIMONT -TIGROVI -- 4:0 -- seniori osmina finala 19.00 h IN COLOR - PNT CROATIA CB DONITEJ -- 0:0 -- veterani skupina B 19.30 h HOTEL SPORT-OTPISANI -- 2:1 -- veterani skupina C 20.00 h CVJEĆARNICA LAMPAŠI - PNT CROATIA CB DONITEJ -- 0:3 -- veterani skupina B                                            20.30 h IN COLOR - CVJEĆARNICA LAMPAŠI -- 0:0 -- veterani skupina B 21.00 h CVJEĆARNICA LAMPAŠI – OLIMP DRIBLING EUROFERO -- 1:2

Raspored osminefinala, četvrtfinala, polufinala i finala

OSMINA FINALA SENIORI 2019 19.00h 12.6.2019. AQVAINVEST-GERMANIJA A1-B2 I 22.30h 11.6.2019. HOTEL SPORT1-HOTEL SPORT2 B1-A2 II 22.30h 12.6.2019. FRIGO PLUS-D2 C1-D2 III 22.00h 12.6.2019. D1-AP VOLARIĆ D1-C2 IV 18.30h 11.6.2019. PIMONT-TIGROVI E1-F2 V 18.00h 13.6.2019. DOBERMAN-VELEUČILIŠTE VUKOVAR L.R. F1-E2 VI 21.00h 12.6.2019. RITZ KLUB-GORENZ TRANSPORTI G1-H2 VII 22.00h 12.6.2019 IVGO GRAĐENJE ZURICH-METEORA PRODUKCIJA H1-G2 VIII ČETVRTFINALA SENIORI 2019 22.00h 13.6.2019 I-III A 21.30h 13.6.2019 II-IV B 22.30h 13.6.2019 V-VII C 19.00h 13.6.2019 VI-VIII D           POLUFINALA SENIORI 2019 14.6.2019 A-C 14.6.2019 B-D 14.6.2019 FINALE +3mj

Stanje po skupinama

A grupa Pobjeda Nerijeseno Poraz Zabijeni golovi Primljeni golovi Gol-razlika Bodovi 1 AQUAINVEST 2 0 0 10 3 7 6 2 HOTEL SPORT 2 1 0 1 7 6 1 3 3 REKREATIVCI 0 0 2 2 10 -8 0 Rezultati 6.6.2019 HOTEL SPORT 2- AQUAINVEST 2-5 6.6.2019 AQUAINVEST- REKREATIVCI 5-1 6.6.2019 HOTEL SPORT 2- REKREATIVCI 5-1 B grupa Pobjeda Nerijeseno Poraz Zabijeni golovi Primljeni golovi Gol-razlika Bodovi 1 HOTEL SPORT 1 2 0 0 13 1 1 6 2 GERMANIJA 1 0 1 6 8 -2 3 3 TALEGOS SISAK 0 0 2 0 10 -10 0 Rezultati 4.6.2019. TALEGOS SISAK-GERMANIA 0-5 4.6.2019. HOTEL SPORT 1-GERMANIJA 8-1 4.6.2019. HOTEL SPORT 1- TALEGOS SISAK 5-0 C grupa Pobjeda Nerijeseno Poraz Zabijeni golovi Primljeni golovi Gol-razlika Bodovi 1 FRIGO PLUS 1 1 0 6 2 4 4 2 AP VOLARIĆ DRAGANEC 1 1 0 4 2 2 4 3 IVANIĆ DO MEXICA 0 0 2 2 8 -6 0   Rezultati FRIGO PLUS-AP VOLARIĆ DRAGANEC 1-1 IVANIĆ DO MEXICA-FRIGO PLUS 1-5 AP VOLARIĆ DRAGANEC-IVANIĆ DO MEXICA 3-1 D grupa Pobjeda Nerijeseno Poraz Zabijeni golovi Primljeni golovi Gol-razlika Bodovi 1 OLIMP

Raspored za utorak 11.6.2019.

18.30 h PIMONT - TIGROVI -- seniori osmina finala 19.00 h IN COLOR - PNT CROATIA CB DONITEJ -- veterani skupina B 19.30 h HOTEL SPORT - OTPISANI -- veterani skupina C 20.00 h CVJEĆARNICA LAMPAŠI - PNT CROATIA CB DONITEJ -- veterani skupina B 20.30 h IN COLOR - CVJEĆARNICA LAMPAŠI -- veterani skupina B 21.00 h CVJEĆARNICA LAMPAŠI – OLIMP DRIBLING EUROFERO -- seniori skupina